Makita DHP458Z LXT 18V, akkuiskupora (ilman akkua ja laturia)
Makita DHP458Z LXT 18V, akkuiskupora (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 127,27 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHP458Z iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 127,27 € | 137,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 18v impact driver dhp458z soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 140,68 € | 140,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP458Z - PoravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 141,90 € | 146,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskupora / ruuvinväännin Makita DHP458Z; 18V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 189,89 € | 189,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
127,27 €
140,68 €
141,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,89 €
189,89 €
Makita DHP458Z LXT 18V, akkuiskupora (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381653831, 4250559904793, 0883816538314 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 225 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 259 mm |
Paino | 2,3 kg |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 2 000 rpm |
Maksimi vääntö | 91 Nm |
Iskuluku | 30 000 min-1 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dhp458z.html |
Pikaistukka | On |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,89 €
Keskihinta
149,94 €
Alin hinta
127,27 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.