Makita DTW1001Z LXT 18V 3/4", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DTW1001Z LXT 18V 3/4", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita LXT DTW1001Z 18V 3/4' iskevä mutterinväännin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskumutterinväännin Makita DTW1001Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 355,00 € | 355,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 18V langaton iskuporakone - dtw1001z harjatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 379,59 € | 379,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTW1001Z Mutterinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 433,60 € | 435,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 355,00 €
355,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 379,59 €
379,59 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 435,59 €
433,60 €
Makita DTW1001Z LXT 18V 3/4", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dtw1001z.html |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 229 mm |
Leveys | 91 mm |
Korkeus | 289 mm |
Paino | 3,7 kg |
Nopeus | 1 800 rpm |
Maksimi vääntö | 1 050 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Iskuluku | 2 200 min-1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
433,60 €
Keskihinta
379,30 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.