Makita TW007GZ XGT 40V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita TW007GZ XGT 40V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 303,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iskumutterinväännin Makita TW007GZ; 40 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 303,00 € | 303,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maki Akku-Schlagschrauber TW007GZ 40VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 317,90 € | 322,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita TW007GZ Cordless Brushless Impact WrenchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 322,80 € | 322,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita TW007GZ Iskevä mutterinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 348,40 € | 350,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita XGT TW007GZ 40V 1/2' mutterinväännin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 303,00 €
303,00 €
317,90 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 322,80 €
322,80 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 350,39 €
348,40 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Makita TW007GZ XGT 40V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://makitauk.com/product/tw007gz |
Akun jännite | 40 V |
Mitat | 3,3 |
Nopeus | 2 700 rpm |
Maksimi vääntö | 760 Nm |
Työvalo | On |
Iskuluku | 2 900 min-1 |
EAN-koodi | 0088381734295 |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,00 €
Keskihinta
328,22 €
Alin hinta
303,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.