Metabo UHEV 2860-2 Quick (600713500) 1100W SDS+, poravasara
Metabo UHEV 2860-2 Quick (600713500) 1100W SDS+, poravasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 190,02 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo UHEV 2860-2 QUICK poravasara 600713500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 190,02 € | 199,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo UHEV 2860-2 QUICK - rotaatiomakasiiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 216,91 € | 216,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo UHEV 2860-2 QUICK - roterende hNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 254,90 € | 259,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo UHEV 2860-2 Q Yhdistelmävasara 1100 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 265,00 € | 266,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Poravasara Metabo UHEV 2860-2 Quick Multi; 3,4 J; SDS-plusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 320,00 € | 320,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,92 €
190,02 €
Toimitusaika 60 päivää
Hinta toimituskuluineen 216,91 €
216,91 €
254,90 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 266,99 €
265,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 320,00 €
320,00 €
Metabo UHEV 2860-2 Quick (600713500) 1100W SDS+, poravasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Teho | 1 100 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/drilling-screwdriving-chiselling-stirring/rotary-and-chipping-hammers/drill-hammers-sds-plus/uhev-2860-2-quick-600713500-multi-hammer.html |
Mitat | 3,3 |
Nopeus | 2 100 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 4 500 min-1 |
Iskuvoima | 3,4 J |
Hintakehitys
Korkein hinta
320,00 €
Keskihinta
249,37 €
Alin hinta
190,02 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.