AMD Ryzen 5 7600X CPU - 6 ydintä 4.7 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
AMD Ryzen 5 7600X CPU - 6 ydintä 4.7 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä) osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 227,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AMD Ryzenâ„¢ 5 7600X prosessoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 227,00 € | 230,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 5 7600X CPU - 6 ydintä - 4.7 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 239,90 € | 239,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amd Ryzen 5 7600x 4.7ghz Socket Am5 SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 267,84 € | 273,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryz5 7600 5.1GHz AM5 6C/12T 65W BOX (100-100001015BOX)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 296,80 € | 301,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
227,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,90 €
239,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 273,83 €
267,84 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 301,70 €
296,80 €
AMD Ryzen 5 7600X CPU - 6 ydintä 4.7 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0730143314442, 0730143314572 |
Valmistaja | AMD |
Hintakehitys
Korkein hinta
296,80 €
Keskihinta
257,89 €
Alin hinta
227,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.