Intel i5-10500, prosessori
Intel i5-10500, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 133,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Core i5-11600 processor 2.8Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 133,90 € | 138,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i5-10500 3.1 GHz Comet Lake, LGA 1200 (Socket H5) -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 151,90 € | 156,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
INTEL Core i5-11600 2.8GHz LGA1200 Tray (CM8070804491513)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 16.5.2024 | 237,50 € | 242,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
INTEL Core i5-10500 3.1GHz LGA1200 Boxed (BX8070110500)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 276,10 € | 281,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core I5 10500 3.1ghz Lga1200 Socket SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 264,12 € | 270,11 € | Katso tuotetta ▸ |
133,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,80 €
151,90 €
Toimitusaika saatavilla 16.5.2024
Hinta toimituskuluineen 242,40 €
237,50 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 281,00 €
276,10 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 270,11 €
264,12 €
Intel i5-10500, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 6 kpl |
Säikeet | 12 kpl |
Valmistustekniikka | 14 nm |
Virrankulutus | 65 W |
Intel Virtualization Technology | On |
Skaalautuvuus | 1S Only |
Enhanced Intel SpeedStep | On |
Execute Disable Bit | On |
Idle States | On |
Intel AES-NI | On |
Intel Hyper-Threading Technology | On |
Intel Turbo Boost Technology | On |
Intel VT-x (EPT) | On |
Tuetut käskykannat | |
SSSE3 | On |
MMX | On |
SSE | On |
SSE3 | On |
SSE2 | On |
SSE4.1 | On |
SSE4.2 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/199277/intel-core-i5-10500-processor-12m-cache-up-to-4-50-ghz.html |
Nopeus | 3 100 MHz |
Prosessoriperhe | Intel Core i5 |
Muisti | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
EAN-koodi | 5032037187114 |
Hintakehitys
Korkein hinta
276,10 €
Keskihinta
212,70 €
Alin hinta
133,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.