Corsair iCUE H115i RGB ELITE - CPU Vesijäähdytys - Max 31 dBA
Corsair iCUE H115i RGB ELITE - CPU Vesijäähdytys - Max 31 dBA osastosta Prosessoritarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 138,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair iCUE H115i ELITE RGB Liquid CPU Cooler 280mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 138,90 € | 143,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair iCUE H115i RGB ELITE - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 31 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 150,47 € | 150,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR iCUE H115i ELITE RGB Liquid CPU (CW-9060059-WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 156,20 € | 161,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair iCUE H115i RGB ELITE -nestejäähdytysjärjestelmä, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 182,99 € | 187,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Corsair iCUE H115i Elite RGB prosessorin nestejäähdytysjärjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
209,00 € | 213,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,80 €
138,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,47 €
150,47 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 161,10 €
156,20 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 187,89 €
182,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 213,80 €
209,00 €
Corsair iCUE H115i RGB ELITE - CPU Vesijäähdytys - Max 31 dBA
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006648116 |
Valmistaja | Corsair |
Hintakehitys
Korkein hinta
209,00 €
Keskihinta
167,51 €
Alin hinta
138,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.