Gembird thermal pad - Lämpölevy -
Gembird thermal pad - Lämpölevy - osastosta Prosessoritarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta 24hshop.fi hintaan 3,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gembird Thermal pad - Lämpöä johtava teippiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 3,90 € | 8,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gembird 100x100x1 mm jäähdytyssiiliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
8,90 € | 13,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gembird lämpötyyny - LämpölevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 8,95 € | 15,94 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 8,90 €
3,90 €
8,90 €
8,95 €
Gembird thermal pad - Lämpölevy -
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8716309102704 |
Valmistaja | Gembird |
Hintakehitys
Korkein hinta
8,95 €
Keskihinta
7,25 €
Alin hinta
3,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.