Doro 1382 2G, matkapuhelin
Doro 1382 2G, matkapuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 77,91 euroa. Katso myös muut Doro-senioripuhelimet.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Doro 1382 - RedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 77,91 € | 84,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DORO 1382 MATKAPUHELIN MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DORO 1382 MATKAPUHELIN PUNAINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doro 1382 -peruspuhelin Dual-SIM, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doro 1382 Matkapuhelin PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 89,00 € | 93,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Doro 1382 Matkapuhelin MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 89,00 € | 93,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doro 1382 Musta Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 89,00 € | 94,99 € | Katso tuotetta ▸ |
77,91 €
89,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,90 €
89,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,95 €
89,00 €
Doro 1382 2G, matkapuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Doro |
Valmistajan tuotesivu | https://www.doro.com/fi-fi/shop/mobile-devices/easy-phones/doro-1362-ced31d0d/ |
Mitat | |
Pituus | 126 mm |
Leveys | 61,5 mm |
Paksuus | 13 mm |
Paino | 96 g |
Akku | |
Akkukesto | 800 mAh |
Tyyppi | Li-ion |
Liitettävyys | |
WLAN | On |
Bluetooth | v. Bluetooth 3.0 |
Muistikortti | MicroSD |
Puheaika (maksimi) | 8 h |
Valmiusaika (maksimi) | 300 h |
Viestityypit | SMS, MMS |
Kamera | 2 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 240 px |
Resoluutio (leveys) | 320 px |
Koko | 2,4 tuumaa |
Puhelinluettelo | 100 kpl |
Taskulamppu | On |
Herätyskello | On |
Kaiutinpuhelin | On |
Kalenteri | On |
Lentotila | On |
Värinä | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
SIM-kortti | Dual Sim |
EAN-koodi | 7322460083137, 7322460083175 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
87,42 €
Alin hinta
77,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.