Fiskars X-Series K82 (1062830), puutarhaveitsi
Fiskars X-Series K82 (1062830), puutarhaveitsi osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 18,48 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1062830 X-SERIES K82 SadonkorjuuveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 18,48 € | 28,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi Fiskars X-series K82Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 31,00 € | 38,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,38 €
18,48 €
31,00 €
Fiskars X-Series K82 (1062830), puutarhaveitsi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | https://www.fiskars.eu/products/gardening/harvesting/x-series-harvesting-knife-k82-1062830 |
EAN-koodi | 6411501200952 |
Hintakehitys
Korkein hinta
31,00 €
Keskihinta
24,74 €
Alin hinta
18,48 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.