Gardena 2998, OGS-kulmaletkuliitin 1/2"
Gardena 2998, OGS-kulmaletkuliitin 1/2" osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 9,33 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Kulmaletkuliitin 1/2"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 9,33 € | 16,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena OGS -kulmahanaliitin, 1/2" - 1"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 9,99 € | 14,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Letkuadapteri Gardena 2998-20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 13,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 2998 Hanaliitin kulmaliitin, sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 23,90 € | 25,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
9,33 €
9,99 €
13,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,89 €
23,90 €
Gardena 2998, OGS-kulmaletkuliitin 1/2"
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4078500299800, 0281132700000 |
Valmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | http://www.gardena.com/fi/water-management/hose-connectors/ogs-kulmaletkuliitin-1-2/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
23,90 €
Keskihinta
14,06 €
Alin hinta
9,33 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.