Gardena EasyClean Li (9344-20), suodatin rikkaimuriin
Gardena EasyClean Li (9344-20), suodatin rikkaimuriin osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 17,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena 9344-20 EPA-vaihtosuodatin EasyClean Li -rikkaimuriinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 17,50 € | 19,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Suodatin rikkaimuriin EasyClean LiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 17,51 € | 24,50 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,49 €
17,50 €
17,51 €
Gardena EasyClean Li (9344-20), suodatin rikkaimuriin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4078500044691 |
Valmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/maapera/puhaltimet/suodatin-rikkaimuriin-easyclean-li/967909901/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,51 €
Keskihinta
17,51 €
Alin hinta
17,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.