Gardena RollUp M (18616-20) 20m, automaattinen letkukela
Gardena RollUp M (18616-20) 20m, automaattinen letkukela osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 159,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Garden Hose Box RollUp m 11 mm/20 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 159,60 € | 159,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Rollup m20m maapiikki letkukelaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,95 € | 194,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena automaattinen Roll-Up M -letkukela, 20 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena ""RollUp M"" 18616-20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 200,87 € | 210,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gardena RollUp M Letkukela valkoinen, 20 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 228,80 € | 230,79 € | Katso tuotetta ▸ |
159,60 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 194,85 €
189,95 €
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Toimitusaika 9-16 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 210,86 €
200,87 €
228,80 €
Gardena RollUp M (18616-20) 20m, automaattinen letkukela
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/ch-it/prodotti/irrigazione/carrelli-avvolgitubo/garden-hose-box-rollup-m/970473401/ |
EAN-koodi | 4078500052009 |
Hintakehitys
Korkein hinta
228,80 €
Keskihinta
193,84 €
Alin hinta
159,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.