Gardena ZoneProtect (15021-20), aluerajaaja robottiruohonleikkurille
Gardena ZoneProtect (15021-20), aluerajaaja robottiruohonleikkurille osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 92,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Oheistarvikkeet ZoneProtectNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 92,91 € | 99,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena ZoneProtect -aluerajaaja robottiruohonleikkurilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena ZoneProtect; 15021-20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena ZoneProtect Aluerajaaja robottiruohonleikkureilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 128,20 € | 130,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
92,91 €
Toimitusaika 21 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
119,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 130,19 €
128,20 €
Gardena ZoneProtect (15021-20), aluerajaaja robottiruohonleikkurille
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/ee/tooted/muruhooldus/robotniiduk/zoneprotect/970525601/ |
EAN-koodi | 4078500056830 |
Hintakehitys
Korkein hinta
128,20 €
Keskihinta
110,03 €
Alin hinta
92,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.