Leikkuulanka Makita E-02705; 2 mm/15 m; pyöreä
Leikkuulanka Makita E-02705; 2 mm/15 m; pyöreä osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 2,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita E-02705 trimmerin johto 2,0mm/15mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 2,20 € | 12,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita E-02705 Pyöreä Trimmi Nylonnaru 2.0x15mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 2,70 € | 8,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leikkuulanka Makita 2,0 mm/15 m; pyöreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 3,75 € | 11,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita E-02705 Leikkuusiima 2 mm x 15 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 3,80 € | 5,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,10 €
2,20 €
2,70 €
3,75 €
3,80 €
Leikkuulanka Makita E-02705; 2 mm/15 m; pyöreä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381557962 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
3,80 €
Keskihinta
3,11 €
Alin hinta
2,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.