Raivaussahanterät
Raivaussahanterät osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 11,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bahco EIA 200/25mm raivaussahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
11,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oregon 225 x 25 mm raivaussahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
17,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oregon 225 x 20 mm raivaussahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
18,90 € | 23,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bahco EIA-200-25BA Raivaussahanterä 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 12,00 € | 12,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raivaussahanterä Bahco EIA-200-20BA; 200x20 mm; Z22Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 18,00 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raivaussahanterä Bahco EIA-225-20BA; 225x20 mm; Z24Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 21,00 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raivaussahanterä Bahco EIA-225-25BA; 225x25,4 mm; Z24Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 21,00 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ |
11,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 22,80 €
17,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 23,80 €
18,90 €
12,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,90 €
18,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,90 €
21,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,90 €
21,00 €
Raivaussahanterät
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4023055690183, 3950000115419, 3950000115440, 3950000115426, 7330016105509, 7330016105523, 7330016105530, 7330016105554 |
Valmistaja | Bahco, Ratioparts |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,00 €
Keskihinta
17,24 €
Alin hinta
11,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.