Helinox Chair One, retkituoli
Helinox Chair One, retkituoli osastosta Retkeilytarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Varuste.net hintaan 88,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Helinox Chair One RetkituoliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 88,46 € | 93,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Helinox Chair One Black retkituoliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
109,00 € | 113,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Helinox Chair One SvartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 119,90 € | 119,90 € | Katso tuotetta ▸ |
88,46 €
109,00 €
119,90 €
Helinox Chair One, retkituoli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Helinox |
Mitat | |
Leveys | 520 mm |
Korkeus | 650 mm |
Syvyys | 500 mm |
Paino | 0,836 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.helinox.com.au/helinox-chair-one.php |
EAN-koodi | 8809272093206, 8809584136400, 8809584135434, 8809584135380, 8809584135366, 8809272092438 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,90 €
Keskihinta
105,79 €
Alin hinta
88,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.