Gardena HandyMower 22/18V P4A (14620-20) 18V 1x2,5Ah 22cm, akkuruohonleikkuri
Gardena HandyMower 22/18V P4A (14620-20) 18V 1x2,5Ah 22cm, akkuruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 215,29 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Akkuruohonleikkuri HandyMower 22/18V P4A sis. akunNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 215,29 € | 215,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena HandyMower 22 18V P4A -akkuruohonleikkuri, 2,5 Ah akullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 219,99 € | 226,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena HandyMower 22/18V P4A akkuruohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
239,00 € | 248,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena HandyMower 22/18V P4A -akkuruohonleikkuri (sis. akun)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 239,90 € | 244,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gardena HandyMower Ruohonleikkuri sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 253,00 € | 277,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohonleikkuri Gardena HandyMower 22/18V P4A; 18 V; 1x2,5 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 267,00 € | 267,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 215,29 €
215,29 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 226,94 €
219,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 248,90 €
239,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,80 €
239,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 277,90 €
253,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 267,00 €
267,00 €
Gardena HandyMower 22/18V P4A (14620-20) 18V 1x2,5Ah 22cm, akkuruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/nurmikonhoito/ruohonleikkurit/akkuruohonleikkuri-handymower-22-18v-p4a-sis-akun/970510801/ |
EAN-koodi | 4078500054157 |
Hintakehitys
Korkein hinta
267,00 €
Keskihinta
239,03 €
Alin hinta
215,29 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.