Makita DUR192LZ LXT 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Makita DUR192LZ LXT 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia) osastosta Ruohotrimmerit nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 122,33 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUR192LZ ruohotrimmeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 122,33 € | 132,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUR192LZ ruohotrimmeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 162,06 € | 162,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohotrimmeri Makita DUR192LZ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 188,00 € | 188,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DUR192LZ 18V ruohotrimmeri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
122,33 €
162,06 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 188,00 €
188,00 €
199,00 €
Makita DUR192LZ LXT 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 0088381730327 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
167,85 €
Alin hinta
122,33 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.