Bosch 2608635187 T 313 AW, puukkosahanterä 3 kpl
Bosch 2608635187 T 313 AW, puukkosahanterä 3 kpl osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 11,14 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Pistosahanterä T 313 AW Special for Soft MaterialNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 11,14 € | 17,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Special for Soft Material Pistosahanterä 3 kpl:n pakkaus 152mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 12,90 € | 13,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Special for Soft Material T 313 AW Stiksavsklingesæt StiksavNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pistosahanterä Bosch T 313 AW; 3 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 18,00 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,13 €
11,14 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 13,89 €
12,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,80 €
15,90 €
18,00 €
Bosch 2608635187 T 313 AW, puukkosahanterä 3 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
18,00 €
Keskihinta
14,49 €
Alin hinta
11,14 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.