Bosch 2608642530 Expert for Wood Sahanterä 60T
Bosch 2608642530 Expert for Wood Sahanterä 60T osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 59,36 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Pyörösahanterä Expert for Wood 254 x 30 x 2,4 mm, 60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 59,36 € | 65,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 2608642530 Expert for Wood Sahanterä 60TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 65,40 € | 67,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Expert -sahanterä 254mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 73,90 € | 78,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisuterä puulle Bosch Expert Wood; 254x2,4x30 mm; Z60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 88,00 € | 88,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,35 €
59,36 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,39 €
65,40 €
73,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 88,00 €
88,00 €
Bosch 2608642530 Expert for Wood Sahanterä 60T
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140650120 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
88,00 €
Keskihinta
71,67 €
Alin hinta
59,36 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.