Bosch 36V 2,0Ah Li-ion (F016800474), työkaluakku
Bosch 36V 2,0Ah Li-ion (F016800474), työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 149,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch 36 V Li-on -akku, 2,0 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 149,99 € | 154,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY 36V LI Akku 2,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 151,40 € | 153,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku Bosch F016800474 ; 36 V; 2,0 Ah; Li-ionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 157,00 € | 157,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Akku GBA 36V 2.0Ah- Li-IonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 157,90 € | 162,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
149,99 €
151,40 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,00 €
157,00 €
157,90 €
Bosch 36V 2,0Ah Li-ion (F016800474), työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
157,90 €
Keskihinta
154,07 €
Alin hinta
149,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.