Bosch Aloituspaketti GBA 18V (1600A019S0) 18V 2x4,0Ah + GAL 18V-40 Professional
Bosch Aloituspaketti GBA 18V (1600A019S0) 18V 2x4,0Ah + GAL 18V-40 Professional osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 144,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch aseta 2 x GBA 18V 4,0Ah + GAL 18V-40 1600A019S0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 144,43 € | 154,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Sininen bosch 18v battery pack 2x4.0ah w/chargerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 170,15 € | 170,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBA 18V Latauspaketti 18 V, 2 x 4 Ah ja laturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 185,80 € | 187,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tarvikesarja Bosch GBA; 18 V; 2x4,0 Ah + laturi GAL 18V-40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 187,00 € | 187,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch 2x GBA 18V 4.0Ah + GAL 18V-40 - 1600A019S0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 205,90 € | 210,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,33 €
144,43 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 170,15 €
170,15 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 187,79 €
185,80 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 187,00 €
187,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 210,80 €
205,90 €
Bosch Aloituspaketti GBA 18V (1600A019S0) 18V 2x4,0Ah + GAL 18V-40 Professional
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140967969 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
205,90 €
Keskihinta
178,66 €
Alin hinta
144,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.