Bosch GAL 12V-40 Professional (1600A019R3) 10,8-12V, pikalaturi
Bosch GAL 12V-40 Professional (1600A019R3) 10,8-12V, pikalaturi osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 17,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GAL 12V-40 latauslaite 1600A019R3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 17,40 € | 27,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GAL 12V-40 LaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 45,00 € | 46,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pikalaturi Bosch GAL 12V-40; 10,8-12 VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 52,00 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GAL 12V-40 ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 56,92 € | 63,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,30 €
17,40 €
45,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
52,00 €
56,92 €
Bosch GAL 12V-40 Professional (1600A019R3) 10,8-12V, pikalaturi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140968133 |
Valmistaja | Bosch |
Mitat | 0,45 |
Jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gal-12v-40-1600A019R3 |
Hintakehitys
Korkein hinta
56,92 €
Keskihinta
42,83 €
Alin hinta
17,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.