Bosch GAL 1880 CV Professional (1600A00B8G), latauslaite
Bosch GAL 1880 CV Professional (1600A00B8G), latauslaite osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 61,02 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GAL 1880 CV latauslaite 1600A00B8GNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 61,02 € | 70,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GAL 1880 CVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 78,21 € | 85,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GAL 1880 CV 14,4-18V PikalaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 79,40 € | 81,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GAL 1880 CV Professional akkulaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 88,90 € | 93,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Laturi Bosch GAL 1880 CV; 14,4 – 18 VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,92 €
61,02 €
78,21 €
79,40 €
88,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,00 €
89,00 €
Bosch GAL 1880 CV Professional (1600A00B8G), latauslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140839327 |
Valmistaja | Bosch |
Mitat | 0,7 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/gal-1880-cv-38684-ocs-p/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
79,31 €
Alin hinta
61,02 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.