Bosch GFA 18-M Professional (1600A013P6), FlexiClick-istukka
Bosch GFA 18-M Professional (1600A013P6), FlexiClick-istukka osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 76,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GFA 18-M FlexiClick-istukka 18 V, 16 lukitusasentoaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 76,40 € | 77,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Istukka Bosch GFA 18-M FC2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 83,00 € | 83,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GFA 18-MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 86,96 € | 93,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 77,39 €
76,40 €
83,00 €
86,96 €
Bosch GFA 18-M Professional (1600A013P6), FlexiClick-istukka
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://shop.bosch-professional.com/gb/en/product/flexiclick-adapter-gfa-18-m--46383--1600A013P6 |
EAN-koodi | 3165140934381 |
Hintakehitys
Korkein hinta
86,96 €
Keskihinta
82,12 €
Alin hinta
76,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.