Bosch PBA 18V (1600A00DD7) 18V 6,0Ah W-C, työkaluakku
Bosch PBA 18V (1600A00DD7) 18V 6,0Ah W-C, työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akku Bosch PBA 18; 18 V; 6,0 Ah; Li-lonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Akku PBA 18V 6.0Ah W-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 106,00 € | 106,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY PBA 18V 6.0Ah W-C Akku 6,0 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 106,00 € | 107,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku 18 V / 6 Ah, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch 18 V Li-on -akku, 6,0 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 30 päivää | 119,99 € | 134,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Batteri Litiumion 6AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 126,90 € | 131,80 € | Katso tuotetta ▸ |
99,00 €
106,00 €
119,00 €
119,99 €
126,90 €
Bosch PBA 18V (1600A00DD7) 18V 6,0Ah W-C, työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140843010, 3165140852623, 4053423202120 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
126,90 €
Keskihinta
112,82 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.