Bosch PBA 18V (1600A011T8) 18V 4,0Ah W-C, työkaluakku
Bosch PBA 18V (1600A011T8) 18V 4,0Ah W-C, työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 76,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Akku PBA 18V 4.0Ah W-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 76,61 € | 83,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 18 V Li-on -akku, 4,0 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY 18V LI Akku 4,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 83,60 € | 85,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku Bosch PBA 18V; 4,0 Ah; Li-lonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 84,00 € | 84,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch 18v AkkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ |
76,61 €
79,99 €
83,60 €
84,00 €
99,00 €
Bosch PBA 18V (1600A011T8) 18V 4,0Ah W-C, työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4053423202120, 7393173383586, 3165140843010 |
Valmistaja | Bosch |
Jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
84,64 €
Alin hinta
76,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.