Bosch Porakruunu SDS-plus-9 90 mm 90 x 50 x 72 mm, 6
Bosch Porakruunu SDS-plus-9 90 mm 90 x 50 x 72 mm, 6 osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Porakruunu SDS plus-9 90 mm 90 x 50 x 72 mm, 6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reikäsaha Bosch 2608550615; 90 mm; SDS-plusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Core Cutter SDS-Plus-9 Porakruunu 1 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 149,00 € | 150,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,99 €
149,00 €
Bosch Porakruunu SDS-plus-9 90 mm 90 x 50 x 72 mm, 6
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
149,00 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.