Bosch Pyörösahanterä Expert for Fiber Cement 140 x 20 x 1,8 mm, 4
Bosch Pyörösahanterä Expert for Fiber Cement 140 x 20 x 1,8 mm, 4 osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 63,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Expert for Fibre Cement ?pyörösahanterä 140 x 20 x 1,8 mm, 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 63,10 € | 69,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 2608644120 Expert for Fiber Cement Sahanterä 4TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 67,10 € | 69,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pyörösahanterä kuitusementille Bosch Expert; 140x20x1,8 mm; Z4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 73,00 € | 73,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,09 €
63,10 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,09 €
67,10 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 73,00 €
73,00 €
Bosch Pyörösahanterä Expert for Fiber Cement 140 x 20 x 1,8 mm, 4
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
73,00 €
Keskihinta
67,73 €
Alin hinta
63,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.