Bosch RB-sarja Starlock puulle ACZ 85 EC All 65 BSPB AIZ 32 APB AIZ 32 BSPB AIZ 20 AB
Bosch RB-sarja Starlock puulle ACZ 85 EC All 65 BSPB AIZ 32 APB AIZ 32 BSPB AIZ 20 AB osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 61,64 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch RB-sarja Starlock puulle ACZ 85 EC, All 65 BSPB, AIZ 32 APB, AIZ 32 BSPB, AIZ 20 ABNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 61,64 € | 68,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 2608664623 Starlockset puulle, 7 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 66,80 € | 68,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tarvikesarja Bosch 2607017324; 3 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 71,00 € | 71,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,63 €
61,64 €
66,80 €
71,00 €
Bosch RB-sarja Starlock puulle ACZ 85 EC All 65 BSPB AIZ 32 APB AIZ 32 BSPB AIZ 20 AB
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140954679 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
71,00 €
Keskihinta
66,48 €
Alin hinta
61,64 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.