Bosch Standard for Steel Sahanterä 136x1,6x20 mm, 30T 136x1,6x20 mm, 30T
Bosch Standard for Steel Sahanterä 136x1,6x20 mm, 30T 136x1,6x20 mm, 30T osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 26,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Standard for Steel sahalevy metallille 136x20mm 30z 2608837746Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 26,67 € | 36,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Standard for Steel Sahanterä 136x1,6x20 mm, 30T 136x1,6x20 mm, 30TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 10.05.2024 | 32,30 € | 34,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Standard for Steel Rundsavsklinge RundsavNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 33,90 € | 38,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisulaikka metalli Bosch Standard for Steel 2608837746; 136x20x1,6 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 43,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,57 €
26,67 €
Toimitusaika tulossa 10.05.2024
Hinta toimituskuluineen 34,29 €
32,30 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,80 €
33,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
43,00 €
Bosch Standard for Steel Sahanterä 136x1,6x20 mm, 30T 136x1,6x20 mm, 30T
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140958684 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
43,00 €
Keskihinta
33,97 €
Alin hinta
26,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.