Dremel EZ SpeedClic 38 mm SC544, katkaisulaikka puulle
Dremel EZ SpeedClic 38 mm SC544, katkaisulaikka puulle osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 20,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dremel EZ SpeedClic SC544 KatkaisulaikkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 20,00 € | 20,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dremel LeikkauspyöräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 20,12 € | 26,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puun katkaisulaikka Dremel SC544, 38,0 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 25,00 € | 32,90 € | Katso tuotetta ▸ |
20,00 €
20,12 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,90 €
25,00 €
Dremel EZ SpeedClic 38 mm SC544, katkaisulaikka puulle
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dremel |
EAN-koodi | 8710364042876 |
Hintakehitys
Korkein hinta
25,00 €
Keskihinta
21,71 €
Alin hinta
20,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.