Katkaisuterä puulle Bosch Expert for Wood; 216x30x1,7 mm; Z48
Katkaisuterä puulle Bosch Expert for Wood; 216x30x1,7 mm; Z48 osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 54,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Expert for Wood Sahanterä T, 216x1,7x30 mm, 48T T, 216x1,7x30 mm, 48TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 54,90 € | 56,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Expert for Wood -pyörösahanterä johdottomiin sahoihin 216 x 1,7 / 1,2 x 30 T48Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 56,80 € | 62,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Expert pyörösahanterä, puuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 58,90 € | 63,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisuterä puulle Bosch Expert for Wood; 216x30x1,7 mm; Z48Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 68,00 € | 75,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,89 €
54,90 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,79 €
56,80 €
58,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,90 €
68,00 €
Katkaisuterä puulle Bosch Expert for Wood; 216x30x1,7 mm; Z48
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140957496 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
68,00 €
Keskihinta
59,65 €
Alin hinta
54,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.