Katkaisuterä puulle DeWalt DT1960; 305x30 mm; 60T
Katkaisuterä puulle DeWalt DT1960; 305x30 mm; 60T osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 22,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DT1960-QZ levy Ø 305x30mm 60zNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 22,10 € | 32,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Construction Circular Saw Blade Stationary - Fine Finish 305mm 60TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 26,82 € | 33,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisuterä puulle DeWalt DT1960; 305x30 mm; 60TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 33,00 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DT1960-QZ Pyörösahanterä 305 x 30 mm, 60TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 48,30 € | 50,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,00 €
22,10 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,81 €
26,82 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,90 €
33,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,29 €
48,30 €
Katkaisuterä puulle DeWalt DT1960; 305x30 mm; 60T
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048095775 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
48,30 €
Keskihinta
32,56 €
Alin hinta
22,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.