Puolipyöreä segmenttisahanterä Makita TMA049; ä˜85 mm
Puolipyöreä segmenttisahanterä Makita TMA049; ä˜85 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 9,14 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita B-64836 terä 85mm TMA049, ACZ85ECNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 9,14 € | 19,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Starlock 85mm segmentti sahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puolipyöreä segmenttisahanterä Makita TMA049; ä˜85 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 16,00 € | 23,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita B-64836 MultiteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 17,30 € | 19,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,04 €
9,14 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 20,80 €
15,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 23,90 €
16,00 €
17,30 €
Puolipyöreä segmenttisahanterä Makita TMA049; ä˜85 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381536332, 0088381536295 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,30 €
Keskihinta
14,59 €
Alin hinta
9,14 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.