Raivaussahanterä Makita D-66058; 230x25,4 mm
Raivaussahanterä Makita D-66058; 230x25,4 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 6,09 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita D-66058 terä 230x25.4mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 6,09 € | 15,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
2-teräinen leikkuuterä Makita; 230x25,4 mm; Z2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 11,00 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita ruoholeikkurin terä - kuivaa ruohoa ja rikkaruohoja vartenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 12,15 € | 18,14 € | Katso tuotetta ▸ |
6,09 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
11,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,14 €
12,15 €
Raivaussahanterä Makita D-66058; 230x25,4 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381541121 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
12,15 €
Keskihinta
9,75 €
Alin hinta
6,09 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.