Raivaussahanterä Makita D-66064; 255x25,4 mm
Raivaussahanterä Makita D-66064; 255x25,4 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 12,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2-teräinen leikkuuterä Makita; 255x25,4 mm; Z2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 12,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita D-66064 Veitsi 255X25.4MM 2-toothNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 12,95 € | 18,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 2-lapainen ruohoteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 19,90 €
12,00 €
12,95 €
14,90 €
Raivaussahanterä Makita D-66064; 255x25,4 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381541138 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,90 €
Keskihinta
13,28 €
Alin hinta
12,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.