Tarkkuusleikkuuterä Makita TMA048; Starlock; BIM; 65 mm
Tarkkuusleikkuuterä Makita TMA048; Starlock; BIM; 65 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 11,56 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita B-64820 terä metallille, puulle TMA048, AII65APBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 11,56 € | 21,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tarkkuusleikkuuterä Makita TMA048; Starlock; BIM; 65 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 14,00 € | 21,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Starlock 65mm upotukseen sahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita B-64820 SahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 21,30 € | 22,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita TMA048 - plunge cut saw blade - for wood metal non-hardened metalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 53,49 € | 60,48 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,46 €
11,56 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 21,90 €
14,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 24,80 €
19,90 €
21,30 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,48 €
53,49 €
Tarkkuusleikkuuterä Makita TMA048; Starlock; BIM; 65 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381536325, 0088381536400 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
53,49 €
Keskihinta
24,05 €
Alin hinta
11,56 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.