- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Autoilu
- ›Sähköauton lataus
- ›Latauskaapeli, Type2, 5 m
Latauskaapeli, Type2, 5 m
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Sähköauton latauskaapeli Tyyppi 2, 32A, 7.2kW, 1-vaihe, 5m.
Sähköauton latauskaapeli. Tyyppi 2, 32A, 22kW, 3-vaihe, 5m
Sähköauton latauskaapeli EV+ EV-CB-T2-16-3P-W
GREENCELL Sähköauton Latauskaapeli EV19 Type1 7m 3.6kW 16A 1-Vaihe Musta IP55
Deltaco e-Charge EV-3215-S -sähköauton latauskaapeli, 3m/5m cable type 2 - type 2, 3 phase, 16A
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähköauton lataus ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
-
Sähköauton latauskaapeli. Tyyppi 2, 32A, 22kW, 3-vaihe, 5m
-
Sähköauton latauskaapeli EV+ EV-CB-T2-16-3P-W
-
GREENCELL Sähköauton Latauskaapeli EV19 Type1 7m 3.6kW 16A 1-Vaihe Musta IP55
-
Deltaco e-Charge EV-3215-S -sähköauton latauskaapeli, 3m/5m cable type 2 - type 2, 3 phase, 16A
-
Latauskaapeli EV+ EV-CB-T2-32-3P-W, 10 m
-
Webasto Pure II -latauskaapeli Type2, 11 kW, 4,5 m, varaosa
-
Latauskaapeli Nissan, 220V
-
Walle Type2 sähköauton latauskaapeli, 5 m, 3x16 A, 11 kW
-
Sähköauton latauskaapeli Green Cell GC Type 2 7,2 kW 7 metriä, sopii EV / PHEV lataukseen
-
Latauskaapeli Tesla 220V - tyyppi 2
-
Alkuperäinen latauskaapeli Etron 1-vaihe, 1x16A
Katsotuimmat Sähköauton lataus
-
alk. 500 €
eLOAD Gen2 + App -sähköauton latauslaite, CEE, 11 kW, Type2
-
alk. 299 €
Blaupunkt Type2 3x16A 11kW 5m sähköauton latausasema
-
alk. 299 €
Deltaco e-Charge EV-4120 -sähköauton latausasema 1-vaihe | 3,7 kW | Type 2
-
alk. 200 €
Tietoset eLOAD SUKO -sähköauton latauslaite, Suko 1x16 A, 3,7 kW, Type2
-
alk. 180 €
Kierrekaapeli sähköajoneuvojen lataamiseen Tyyppi 2-Tyyppi 1, 32 A, 1-vaihe, 6,6 kW
-
alk. 134 €
Deltaco e-Charge EV-1107 -sähköauton latauskaapeli, 7 m, Type2-Type1, 1-vaihe, 16 A
-
alk. 99 €
Innohome Charlie-1 EV (EVC-00002), sähköauton lautausasema
-
alk. 279 €
Blaupunkt A1P32AT2 -sähköauton latauskaapeli, 8 m, Type2, 1-vaihe, 32 A
-
alk. 690 €
Webasto Pure II -sähköauton latausasema, Type2, 11 kW, 4,5 m
-
alk. 251 €
B-tyypin rele Chint RCCB_RCD Typ B NL210 3PN 40A 30mA
-
alk. 748 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 22kW, 32A, 3-vaiheinen, latauskaapelilla
-
alk. 717 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 22kW, 32A, 3-vaiheinen
-
alk. 86 €
Sähköauton pistorasia Tyyppi 1 (naaras), 32A, 1-vaihe
-
alk. 150 €
Sähköauton pistorasia CCS Combo2, 200A, 3-vaihe
-
alk. 322 €
Sähköautolaturi Tyyppi 1 - Schuko (220V), 16A, 3,6kW, 1-vaihe, 5m
-
alk. 382 €
Sähköauton pistorasia CHAdeMO, 200A, 3-vaihe, 1m
-
alk. 943 €
Sähköauton latauspiste, 22kW, 32A, 32A, 3-vaihe
-
alk. 943 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 32A, 5m, 3-vaiheinen
Latauskaapeli, Type2, 5 m
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 500 €
eLOAD Gen2 + App -sähköauton latauslaite, CEE, 11 kW, Type2
-
alk. 299 €
Blaupunkt Type2 3x16A 11kW 5m sähköauton latausasema
-
alk. 299 €
Deltaco e-Charge EV-4120 -sähköauton latausasema 1-vaihe | 3,7 kW | Type 2
-
alk. 200 €
Tietoset eLOAD SUKO -sähköauton latauslaite, Suko 1x16 A, 3,7 kW, Type2
-
alk. 180 €
Kierrekaapeli sähköajoneuvojen lataamiseen Tyyppi 2-Tyyppi 1, 32 A, 1-vaihe, 6,6 kW
-
alk. 134 €
Deltaco e-Charge EV-1107 -sähköauton latauskaapeli, 7 m, Type2-Type1, 1-vaihe, 16 A
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkoauton-lataus/latauskaapeli-type2-5-m/13672839
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.