Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04, sähköhammasharja
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04, sähköhammasharja osastosta Sähköhammasharjat nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Hx6803/04 Vaaleansininen SähköhammasharjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HX6803/04 sonicare ProtectiveClean -sähköhammasharja, vaalean sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS SONICARE PROTECTIVE CLEAN 4300 TOOTHBRUSH HAMMASHARJA SININEN (HX6803/04)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 74,25 € | 79,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips ProtectiveClean 4300 - Sonic-sähköhammasharja - HX6803/04Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 74,99 € | 74,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
69,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,89 €
69,99 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 79,15 €
74,25 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,99 €
74,99 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04, sähköhammasharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Philips |
Ajastin | On |
Harjausnopeus | 62 000 kierrosta/min |
EAN-koodi | 8710103864011, 8710103864028, 8710103864080, 8710103864097 |
Hintakehitys
Korkein hinta
74,99 €
Keskihinta
72,06 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.