Segway Ninebot Kickscooter C2 PRO E, sähköpotkulauta
Segway Ninebot Kickscooter C2 PRO E, sähköpotkulauta osastosta Sähköpotkulaudat nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 329,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ninebot by Segway sähköpotkulauta C2 Pro E 800025Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 329,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Ninebot by Segway E2 Plus E sähköpotkulauta 800028Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 379,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Segway Ninebot Kickscooter C2 PRO E (16 km/h)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 333,90 € | 333,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Segway Ninebot Kickscooter E2 PLUS E (25 km/h)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 339,00 € | 339,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ninebot by Segway Kickscooter C2 PRO E -sähköpotkulauta lapsilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 339,00 € | 345,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 333,90 €
333,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 339,00 €
339,00 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 345,99 €
339,00 €
Segway Ninebot Kickscooter C2 PRO E, sähköpotkulauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 500 W |
Mitat | 14,4 |
Valmistajan tuotesivu | https://cz-cs.segway.com/products/ninebot-kickscooter-e2-plus-powered-by-segway |
Ikäsuositus | 14+ |
Maksimipaino | 90 kg |
Valmistaja | Segway |
EAN-koodi | 8720254405278, 8720254406138 |
Hintakehitys
Korkein hinta
379,00 €
Keskihinta
343,98 €
Alin hinta
329,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.