Bosch GKS 18V-57 G Professional (06016A2106) 18V 2x4,0 L-BOXX, akkupyörösaha
Bosch GKS 18V-57 G Professional (06016A2106) 18V 2x4,0 L-BOXX, akkupyörösaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 421,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkupyörösaha Bosch GKS 18V-57G; 18 V; 2x4,0 akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 421,00 € | 421,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch cordless circular saw GKS 18V-57 G Professional, 18Volt (blue / black, L-BOXX, 2x Li-ion battery 4.0Ah)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 468,90 € | 473,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GKS 18V-57 G Pyörösaha sisältää akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 572 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 421,00 €
421,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 473,80 €
468,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 574 €
572 €
Bosch GKS 18V-57 G Professional (06016A2106) 18V 2x4,0 L-BOXX, akkupyörösaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 445 mm |
Leveys | 354 mm |
Korkeus | 243 mm |
Paino | 4,1 kg |
Nopeus | 3 400 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/de/de/products/gks-18v-57-g-06016A2101 |
EAN-koodi | 3165140979979 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
572 €
Keskihinta
487,27 €
Alin hinta
421,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.