Bosch GKT 55 GCE Professional (0601675001), upotussaha tarvikkeineen
Bosch GKT 55 GCE Professional (0601675001), upotussaha tarvikkeineen osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 575 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Upotussaha Bosch GKT 55 GCE + KantolaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 575 € | 575 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GKT 55 GCE Upotussaha 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 575 € | 577 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GKT 55 GCENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 577 € | 577 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Circular Saw GKT 55 GCE blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 645 € | 650 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 575 €
575 €
577 €
645 €
Bosch GKT 55 GCE Professional (0601675001), upotussaha tarvikkeineen
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140607759 |
Teho | 1 400 W |
Mitat | 4,7 |
Terän halkaisija | 165 mm |
Nopeus | 6 250 rpm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/fi/fi/gkt-55-gce-27298-ocs-p/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
645 €
Keskihinta
593 €
Alin hinta
575 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.