Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5001) 18V L-BOXX, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5001) 18V L-BOXX, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 142,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSA 18V-LI C L-Boxx mäntäsaha 06016A5001 + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 142,99 € | 152,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSA 18 V-LI C L-Boxx Puukkosaha 06016A5001 + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 147,30 € | 157,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional - tiikerisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 179,90 € | 184,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSA 18 V-LI C ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 201,90 € | 206,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSA 18 V-LI Compact Puukkosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 186,10 € | 188,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Puukkosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 210,80 € | 212,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupuukkosaha Bosch GSA 18 V-LI C Solo; 18 VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 191,00 € | 191,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 152,89 €
142,99 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,20 €
147,30 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,80 €
179,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 206,80 €
201,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,09 €
186,10 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,79 €
210,80 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 191,00 €
191,00 €
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5001) 18V L-BOXX, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140876407 |
Hintakehitys
Korkein hinta
210,80 €
Keskihinta
180,00 €
Alin hinta
142,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.