Bosch GSA 18V-32 Professional (06016A8109), 18V L-BOXX, akkupistoaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch GSA 18V-32 Professional (06016A8109), 18V L-BOXX, akkupistoaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 332,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkupuukkosaha Bosch GSA 18V-32 Solo; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 332,00 € | 332,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSA 18V-32 Puukkosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 352,10 € | 354,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSA 18V-32 langaton sahajigi sisältäen kotelonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 395,89 € | 395,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Cordless Saber Saw GSA 18V-32 Professional solo, 18 Volt (blue / black, suitcase, without battery and charger)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 395,90 € | 400,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 332,00 €
332,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 354,09 €
352,10 €
Toimitusaika 60 päivää
Hinta toimituskuluineen 395,89 €
395,89 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 400,80 €
395,90 €
Bosch GSA 18V-32 Professional (06016A8109), 18V L-BOXX, akkupistoaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkun jännite | 18 V |
Mitat | 4,5 |
Nopeus | 2 500 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/de/de/products/gsa-18v-32-06016A8108 |
EAN-koodi | 3165140951784 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
395,90 €
Keskihinta
368,97 €
Alin hinta
332,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.