Bosch UniversalCirc 18V-53 (06033B1400) 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch UniversalCirc 18V-53 (06033B1400) 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkupyörösaha Bosch Universal Circ 18V-53; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Universal Circ 18V-53 CORDLESS CIRCULAR SAWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 101,42 € | 101,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalCirc 18V-53 Pyörösaha, 160 x 20 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalCirc 18V-53 akkupyöräsaha, soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 129,99 € | 134,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,00 €
99,00 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,42 €
101,42 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,00 €
129,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,89 €
129,99 €
Bosch UniversalCirc 18V-53 (06033B1400) 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 315 mm |
Leveys | 181 mm |
Korkeus | 266 mm |
Paino | 2,9 kg |
Terän halkaisija | 160 mm |
Nopeus | 4 300 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-diy.com/de/de/p/universalcirc-18v-53-06033b1400 |
EAN-koodi | 4053423234572 |
Valmistaja | Bosch, Diel |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,99 €
Keskihinta
114,85 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.