DeWalt DCM565P1-QW XR 18V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
DeWalt DCM565P1-QW XR 18V 1x5,0Ah, akkuketjusaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 230,31 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCM565P1-QW (1x5,0Ah) ketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 230,31 € | 240,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCM565P1 Ketjusaha sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 269,10 € | 271,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt XR DCM565P1 18V 5Ah akkuketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha DeWALT DCM565P1; 18 V; 1x5,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 309,00 € | 309,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt 18V XR harjaton 30cm moottorisaha + 1 x 5Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 309,48 € | 309,48 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,21 €
230,31 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 271,09 €
269,10 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,80 €
299,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 309,00 €
309,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 309,48 €
309,48 €
DeWalt DCM565P1-QW XR 18V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048667576 |
Valmistaja | Dewalt |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 3,3 |
Hintakehitys
Korkein hinta
309,48 €
Keskihinta
283,38 €
Alin hinta
230,31 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.