Festool CS 70 EBG Precisio (574776) 2100W, vetokatkaisusahat
Festool CS 70 EBG Precisio (574776) 2100W, vetokatkaisusahat osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 2 812 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pöytäsaha Festool CS 70 EBG PRECISIONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 2 812 € | 2 812 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Festool PRECISIO CS 70 EBG Pöytäsaha 230 V, suurnopeusjarruNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 4 046 € | 4 046 € | Katso tuotetta ▸ |
2 812 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 4 046 €
4 046 €
Festool CS 70 EBG Precisio (574776) 2100W, vetokatkaisusahat
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 2 100 W |
Mitat | |
Leveys | 500 mm |
Korkeus | 900 mm |
Syvyys | 690 mm |
Paino | 37 kg |
Terän halkaisija | 225 mm |
Nopeus | 4 200 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.festool.fi/tuotteet/sahaaminen/vetokatkaisusahat/574776---cs-70-ebg |
EAN-koodi | 4014549265970 |
Valmistaja | Festool |
Hintakehitys
Korkein hinta
4 046 €
Keskihinta
3 429 €
Alin hinta
2 812 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.