Hecht 1531, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Hecht 828 1800W, katkaisu- ja jiirisaha
Hecht 1545 500W, pistosaha
Hecht 1613 1200W, sähköpyörösaha
Hecht 1660 1600W, seinäleikkuri
Hecht 8300 2800W, pyörösaha
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähkösahat ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sähkösahat
-
alk. 547 €
DeWalt DWE7492 1800W, pöytäsaha
-
alk. 455 €
DeWalt DWE7485 1850W, pöytäsaha
-
alk. 117 €
DeWalt DCS331N-XJ XR 18V, pistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 181 €
Makita DHS680Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 129 €
Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 191 €
Makita DJV180Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 270 €
Metabo KGS 254 M (602540000) 1800W, katkaisu- ja jiirisaha
-
alk. 212 €
Makita DUC254Z LXT 18V 25cm laippa, akkumoottorisaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 184 €
DeWalt DCS570NT-XJ XR 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 152 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 106 €
Makita HS7611 1600W 190mm, pyörösaha
-
alk. 6,80 €
Bosch GCM 8 SJL Professional (0601B19100) 1600W, katkaisu- ja jiirisaha
-
alk. 397 €
Proxxon Micromot FET (27070) 200W, pöytäsaha
-
alk. 236 €
Black & Decker BES700-QS 1600W, katkaisu- ja jiirisaha
-
alk. 896 €
Makita LF1000 yhdistelmäsaha
-
alk. 159 €
Makita DJR189Z LXT 18V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ferm CSM1052 12V akkukäyttöinen oksasaha
Hecht 1531, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8595614910743 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 547 €
DeWalt DWE7492 1800W, pöytäsaha
-
alk. 455 €
DeWalt DWE7485 1850W, pöytäsaha
-
alk. 117 €
DeWalt DCS331N-XJ XR 18V, pistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 181 €
Makita DHS680Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 129 €
Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 191 €
Makita DJV180Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkosahat/hecht-1531-akkupistosaha-ilman-akkua-ja-laturia/7898516
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.